návrh • výroba • prodej «

Sušící tunel INFRA – fix 600

 

  Sušící tunel INFRA – fix 600 představuje kvalitní zařízení pro rychlé sušení, fixaci a vytvrzování mnoha druhů sítotiskových  barev na  Vašich výrobcích. Lze jej  použít například pro vytvrzování transferových tisků na papíře a rovněž pro sušení barev a laků nanášených ostatními technikami. Je nezbytný při tisku plastizolovými a discharge – „odbarvovacími“ barvami.
  V tunelu instalovaná  speciální křemenná topná tělesa vykazují maximum IR vyzařování v oblasti 2 - 4 µm. Tepelné záření z této oblasti spektra je obzvláště dobře pohlcováno vodou, která se pak mnohem  rychleji odpařuje. INFRA – fix 600 lze díky této skutečnosti s výhodou využít  pro účinné sušení a fixaci barev na bázi vody. Samozřejmě rovněž k tiskárně pro digitální inkoustový přímý tisk na textil  představuje INFRA - fix 600 vhodné příslušenství.
Pohodlné nastavení a přesné udržováním zvolené teploty zabezpečuje digitální regulátor s rychlým náběhem a přesným udržováním zvolené referenční teploty.
  Pro odsávání výparů lze na tunel namontovat odsávací modul(y) k připojení vzduchotechniky hadicí 120 mm,  nebo k samostatnému odsávacímu ventilátoru.

 

 

šířka pásu  600 mm
délka sušící zóny  2000 mm
doba průchodu  30s – 5 min
délka nakládacího prostoru  400 mm
rozměry tunelu cca  275 x 87 x 140 cm
hmotnost tunelu cca  170kg
pracovní teplota  150°C
max provozní teplota  180°C
instalovaný elektrický příkon  6 kVA
napájení, přívodní kabel 5 m  3 PEN 230/400 V TN-S
jmenovitý proud  9 A

 

Technický list ke stažení

 

Video: 
Fotogalerie: 
Sušící tunel INFRA – fix 600


Copyright © 2013. All Rights Reserved.